Zula Oyunu Karakterleri Ve isimleri

15.12.2021
11

Oyun tutkunlarının en fazla tercih ettiği  oyun zuladır. Bu oyunda çok sevilen çukur dizisinin mahallesi de oyun güncellendikten sonra haritaya eklenmiştir. Bunun yanı sıra değişik özelliklere sahip olan 12 oyun karakteri de bu oyunda yer almaktadır. Beğenilen bir oyun olduğu için genel olarak çok kişi tarafından oynanır.

Zula Oyunu Karakterleri Ve isimleri

Zula özellikle de son zamanlarda daha fazla oynanan ve sürekli olarak kendini güncelleyen bir oyundur. Peki, zula oyununda hangi karakterler yer alır bu karakterlerin özellikleri nelerdir. Şimdi sizlere merak ettiğiniz bütün bu soruların cevabını vereceğiz. Sizde bu konu ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, yazımızın devamını okuyabilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Zula Oyunu Karakterleri

Zula Oyununda Olan Karakterleri Hep Beraber Tanımaya Ne Dersiniz

Oyun tutkunlarının en fazla tercih ettiği  oyun zuladır. Bu oyunda çok sevilen çukur dizisinin mahallesi de oyun güncellendikten sonra haritaya eklenmiştir. Bunun yanı sıra değişik özelliklere sahip olan 12 oyun karakteri de bu oyunda yer almaktadır. Beğenilen bir oyun olduğu için genel olarak çok kişi tarafından oynanır.

Zula Karakterinin İsimleri

Zula oyununda birbirinden ilginç karakterler yer almaktadır. Sizde bu karakterlerin isimlerini merak ediyorsanız doğru sayfadasınız. Çünkü şimdi sizlere zula karakterinin isimlerinden bahsetmek istiyoruz.

 • David king
 • Trevor edward moore
 • Robert o bannon
 • Pierre julliard
 • Larry silverstein
 • Azad kara
 • Cengiz kaya
 • Yunus şanlı
 • Recep aslan
 • Eşref dayı
 • Şahin kılıç
 • Demir erez
Zula Oyununda Olan Karakterleri Hep Beraber Tanımaya Ne Dersiniz

Zula Karakterinin Özellikleri

Zula oyununda 12 karakter bulunmaktadır ve her birinin özelliği farklıdır. Sevilen bir oyun olan zula da bulunan karakterlerin özelliklerinden şimdi sizlere kısaca bahsedelim:

Demir Erez: Bu karakter İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde dünyaya gelmiştir. Daha sonra ise kara harp okulunu tamamlamış ve bunun ardından ise bordo berelilere dâhil olmuştur. Çalışkan cesur ve bunun yanı sıra dürüst özelliği ile birçok kişi tarafından takdir kazanılıp denilmektedir

Şahin Kılıç: Ankara’da dünyaya gelmiştir. Mesleği polistir ve aynı zamanda sert bir yapıya sahiptir. Sert yapısından dolayı çok fazla düşmanı vardır.

Eşref Dayı: İzmir’in ödemiş ilçesinde dünyaya gelmiştir. Bu oyunda bulunan Demir Erez’in çok sevdiği ve aynı zamanda saygı duyduğu bir kişiliktir.

Recep Aslan: Adana’da dünyaya gelmiştir ve daha sonra ise askerliğini komando olarak gerçekleştirmiştir. Askerliğini bitirdikten sonra jandarma özel harekat timine dâhil olmuştur. Hem yurt dışında hem de yurt içinde birçok göreve katılmıştır

Yunus Şanlı: Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Daha sonra ise komando olarak askerliğini tamamlamıştır. Memleketine gittiğinde bir gün balıkçı teknesi ile açılıp kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından ise hayatını kaybetmiştir. Cengiz Kaya: Konya’da dünyaya gelmiştir ve çok sadakatli olduğu bilinmektedir

Azad Kara: Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir ve baba yadigarı olan bakırcılık mesleğini yapmıştır

Larry Silverstein: aşk yılında dünyaya gelmiştir. Gençlik döneminde ise fabrikada çalışmıştır. Son olarak ise gladyo ajanı olarak işine devam etmiştir. Lise bittikten sonra harvard Üniversitesi’ne kazanmış ve bunu ver siteyi okumuştur

Pierre Julliard: Paris’te doğmuştur ve macera düşkünü olduğu için liseden sonra orduya dahil olmuştur.

Roberto Bannon: Amerika’nın teksas şehrinde dünyaya gelmiştir

Trevor Edward moore: İngiltere’de dünyaya gelmiştir. Çocukluğunu ise liverpool da geçirmiştir. Silahlara karşı çok düşkün olduğu bilinmektedir.

David King: Amerika’da dünyaya gelmiştir ve çok başarılı bir öğrenci olduğu bilinmektedir.

Zula Oyunu Kaç Yaş için Uygundur?

Zula oyununun kaç yaşında çocuklar tarafından oynanması daha uygundur. Bu konu en fazla ebeveynler tarafından araştırılmaktadır. Bu oyunu oynamak için bir çocuğun en az 15 yaşında olması gerekmektedir. Peki, yaşı küçük olan çocuklar bu oyunu oynarlar ise ne olur? Küçük çocuklar tarafından bu oyun oynanır ise çocuğun psikolojisi bozulabilir ve aynı zamanda çevreye olan davranışlarında değişiklikler söz konusu olabilmektedir. Bu sebeple de ebeveynlerin buna çok dikkat etmeleri gerekmektedir.

Zula Paralı Oyun mu?

Zula herkes tarafından indirilebilen bir oyundur. Herhangi bir ücret talep edilmez. Sadece internetin olması bu oyunu indirmek için yeterli olacaktır.  Free to playa girildiğinde ve bu otunu ismi yazxıldığında indir seçeneği kapsamında oyun kısa zaman içerisinde iner. Daha sonra yükselme işlemleri tamamlandığında oyun oynanmaya başlanabilir.

Zula Oyununda Olan Karakterleri Hep Beraber Tanımaya Ne Dersiniz

Zula Kullanıcı Adı Oluşturma

Bu oyunu indiren kişilerin ilk yapması gereken oyunu oynamak için kullanıcı adı oluşturmalarıdır. Öncelikle kayıt ol seçeneği işaretlenmeli ve daha sonra ise gerekli olan bilgiler detaylı bir şekilde girilmelidir. Daha sonra onaylama işleminin ardından bu oyunu oynayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.