Çağlar Ertuğrul Kimdir? Kaç Yaşındadır?

19.12.2021
5
Çağlar Ertuğrul Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Başarılı Oyuncu Çağlar Ertuğrul Kimdir? Hangi Filmlerde Rol Aldı? Kaç Yaşında? Hangi Eğitimleri Aldı? Hepsi Yazımızda.

Oyuncu Çağlar Ertuğrul Kimdir? Çağlar Ertuğrul, 5 Kasım 1987’de Karşıyaka, İzmir’de doğdu. 2005 yılında Bornova Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2011 yılında Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdi. Burada ilk kez tiyatro ile tanıştı. Kendisine ait bir Youtube kanalı olup buradan çeşitli komedi tarzında eğlenceli videolar paylaşmaktadır.

13 Nisan 2009 tarihinde ilk kez Koç Üniversitesi’nde “Romeolar ve Julietler” adlı bir oyunda oynayarak sahne aldı. Ardından çeşitli oyunlarda sahneye çıktı. Üniversite’den mezun olduktan sonra Vahide Gördüm’ün 35 Buçuk Akademisi’nde 1 yıl eğitim gördü.

2012 yılında Alper Çağlar’ın yönettiği Dağ adlı bir askerî filmin baş rolünde yer aldı. Filmde Çağlar Ertuğrul‘a Ufuk Bayraktar eşlik etti. Film 170.000 TL olan bütçesinin çok üzerinde 3 milyon TL hasılata ulaştı. Bu filmin ardından tanındı. Benim İçin Üzülme dizisinden teklif gelmesiyle birlikte makine mühendisliğinden vazgeçip oyunculuk kariyerine odaklandı.2016-2017’de West Hollywood, Lee Strasberg Tiyatro ve Film Okulu’nda metot oyunculuğu ve doğaçlama komedi üzerine konservatuvar eğitimi aldı.

Çağlar Ertuğrul Sinema Filmleri

Dağ

Panzehir

Bana Masal Anlatma

Dağ II

Biz Size Döneriz

Ailecek Şaşkınız

Yanımda Kal

Kızım Gibi Kokuyorsun

Çağlar Ertuğrul Televizyon Dizileri

Benim İçin Üzülme

Beyaz Karanfil

Boynu Bükükler

Kurt Seyit Ve Şura

Medcezir

Fazilet Hanım Ve Kızları

Afilli Aşk

Teşkilat

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.