Bizlere İlham Veren Türk İnstagram Bloggerları

05.12.2021
27
Bizlere İlham Veren Türk İnstagram Bloggerları

Türk İnstagram Bloggerları

Bu yazımızda sizlere Dünyanın farklı ülkelerinde olan ve bizlere ilham veren Türk İnstagram Bloggerlarını tanıtmak istiyoruz. farklı içeriklerle karşımıza çıkan bu insanlar bizlere belki de bilmediğimiz dünyaların kapılarını açıyorlar. İsterseniz bu kişileri tanımak için yazımıza geçebiliriz.

1.yoldabiblog.

Almanya’da yaşayan Asya ve Umut açtıkları youtube kanalında sevimli hayatlarına misafir ediyor takipçilerini. Başta Almanya ve Avrupa ülkeleri olmak üzere seyahatlerini paylaşıyor, Almanya hakkında takipçilerin en çok merak ettikleri soruları yanıtlıyorlar. Geçen haftalarda 2 kişilik ekiplerine bir 3.nün ekleneceği müjdesini verdiler.

Almanya’ya taşınmak isteyenler için faydalı bilgilerin olduğu tatlı bir blog. Göz atmanızı tavsiye ederiz.

İnstagram sayfasına ulaşmak için başlığa tıklamanız yeterli.

2.dunyabenimevim

Geçtiğimiz yıllarda İstanbul’daki hayatlarını bırakıp Avustralya’ya taşınan Öznur Hanım ve eşinin seyahat bloğu amacıyla açtığı sayfası beklemedikleri bir haberle içeriğini değiştirdi. 2018 yılının sonlarına kadar gezdikleri sayısız dünya ülkesini ve şehirlerini tanıtıp anlattığı ilgi çekici bloğu Dünya Lennon’ın doğması ile artık minik beyefendinin Melbourne’daki maceralarını konu ediyor. Yurt dışına taşınmak isteyip de göze alamayanlar için Öznur hanımın azmi ve cesaret verici öyküsü sizlere ilham verebilir.

İnstagram sayfasına ulaşmak için başlığa tıklamanız yeterli.

3.duyguturgok

DIY ( do ıt yourself ) alanında yaratıcılığı ile Adana’da yaşayan duygu hanım ve ailesi geçtiğimiz günlerde İngiltere’ye taşındı. Çalışmalarına artık orada devam edeceğini açıklayan Duygu Hanım yaratıcılığını konuşturmaya devam ediyor. Londra’da birbirinden ilgi çekici ürünlerin ortaya çıktığı Punch Workshoplar 2 Ekim’de çalışmaya başladı.

İnstagram sayfasına ulaşmak için başlığa tıklamanız yeterli.

4.damyskitchen

Yaptığı harika kurabiyeler ve kekler ile takipçilerinin iştahını kabartan Damla Hanım ve ailesi geçtiğimiz yıllarda İstanbul’dan Muğla’ya taşınmıştı. Daha sonra Londra’ya uzanan bu yolculuğun detayları profilde. Bu süreçte yolculuğun içerisine dahil olan Durukuş profile renk katıyor.

İnstagram sayfasına ulaşmak için başlığa tıklamanız yeterli.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.