Basic Attention Token Nedir, Nasıl Alınır?

27.01.2022
4
Basic Attention Token Nedir, Nasıl Alınır?

Basic Attention Token Nedir?

Basic Attention Token Nedir? Basic Attention Token olarak bilinen ancak İnternetten kısaltılarak BAT şeklinde anılan Blockchain tabanlı Token, dijital reklam Token’i olarak kullanılıyor diyebiliriz. Amacı ise reklam verenlerin, çeşitli yayıncıların ve kullanıcıların merkezi olmayan sistem dahilinde reklam faaliyetlerini birbirlerine bağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda ise direkt olarak kullanıcı ilgisinden kazanç elde etme çabası içerisindedir.

Basic Attention Token’in çeşitli dikkat ettiği konulardan söz edecek olursak öncelikle reklam faaliyetlerindeki aracıyı tamamen ortadan kaldırdığını söyleyebiliriz. Böylelikle reklam ağından hariç olan gereksiz harcamaları engelliyor. Bunun yanında reklam verenlerin, kullanıcıların ve yayıncıların ödüllendirilmesini de sağlıyor. Yayıncılar ise bu noktada reklam gelirlerinin belirli bir bölümünü norm olarak alabiliyorlar. Kullanıcılar da reklamlara ilgi gösterdikleri için ödüllendirme sahip oluyorlar. Son olarak ise reklam verenlerin içerikleri için gereken yatırımı kolay bir şekilde elde edebiliyor.

Basic Attention Token Nasıl Alınır?

Kripto para birimleri arasında oldukça farklı bir amaca hizmet eden Basic Attention Token yani BAT, Ethereum ve Blockchain ağına bağlı bir olarak geliyor. ERC-20 tabanlı olan BAT dijital alandaki reklamcılık faaliyetlerini değiştirmek amacıyla geliştirilmiştir. Reklamcılık sektörünün her geçen gün geliştiği ve dijitalleşmenin arttığı günümüzde Basic Attention Tokan nasıl alınır şeklinde sorular sürekli olarak geliyor. İnsanlar dijital reklam alanında güzel gelişmeler kaydetmek için BAT gibi kripto para birimlerine yöneliyor. İnternet üzerinde ise bu konu ile ilgili çok daha detay bilgi bulunuyor.

Basic Attention Token Nedir

Basic Attention Token Nereden Alınır?

Basic Attention Token nasıl alınır şeklinde sorular için birçok kripto para borsasının bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu kripto para borsaları insanların ihtiyacı ve yatırımı için gereken kripto para coinleri ve tokenlerini sağlıyor. Tamamen dijital ortamda bulunan bu para birimleri ise çeşitli cüzdan servisleri ya da borsa hesaplarında tutulabiliyor.

Türkiye ve dünya genelinde yaygın şekilde faaliyet gösteren bu kripto para borsaları geçmişten bugüne sayıca daha da artmıştır. Bu borsalara örnek olarak yerli olan Paribu gibi borsaları önerebiliriz. Bunun yanında dünya genelinde popüler olan ve kullanılan Binance de yabancı kripto para borsasıdır. Önerilen bu borsalardan güvenli bir şekilde Basic Attention Token yani BAT satın alınabiliyor. Belirlenen borsa sistemine üyelik oluşturduktan sonra havale, EFT ya da farklı hizmetlerden TL yüklemesinin yapılması gerekiyor. Borsa hesabına para aktaran kişiler BAT para birimini alabiliyor. Satın aldıktan sonra ise anında kullanılabiliyor. Uygun fiyatlı Basic Attention Token nasıl alınır sorusu gelecek olursa da iyi bir analiz ile düşüş yaşandığında Token alınabilir diyebiliriz.

Basic Attention Token Madenciliği Yapılır mı?

Basic Attention Token diğer kripto para birimlerindeki gibi madencilik ile elde edilemeyen bir kripto para birimidir. BAT üretimleri ise direkt olarak şirket kapsamında gerçekleşiyor. Üretimlerin nasıl gerçekleştiği ise tam olarak bilinmiyor. Madencilik ile kripto para birimi elde etmek isteyen kişilerin bunun için Bitcoin gibi diğer türlere odaklanması tavsiye ediliyor.

Basic Attention Token Avantajları Nedir?

Basic Attention Token reklam verenler için dijital reklamcılığı çok daha verimli hale getiriyor. Günümüzde var olan reklam harcamalarını ve diğer masrafları en aza indiriyor. Bunun yanında reklam verenlerin doğru kitleye ulaşmasına da olanak veriyor. Kullanıcıların gereksiz bilgi ve reklam dışında ögelerle uğraşmasının önüne geçiyor. Reklamın izlenebilirliğini ve etkisini çok daha arttırıyor. Bu gibi avantajlarından dolayı Basic Attention Token yani BAT dijital reklamcılık faaliyetlerinde sıklıkla tercih edilen kripto para birimi olarak değerlendiriliyor. Kazançları ise maksimum derecede arttırıyor.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Facebook – Twitter – Instagram

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.