Haftanın En Çok İzlenen Dizileri

01.12.2021
11
Haftanın En Çok İzlenen Dizileri

Haftanın En Çok İzlenen Dizileri Belli Oldu. Her ne kadar çok çeşitli dizi film izleme platformları çıkarak televizyon dizilerine darbe vursa da, Türk dizilerine olan rağbet bitmiyor. Televizyonun sadık izleyici her akşam ekranlarda yayınlanan diziler izlemeye devam ediyor. Bu haftanın reyting sıralaması belli oldu. Biz sizler için ilk 5’i sıraladık. Sıralama şu şekilde;

1.Kuruluş Osman

Haftanın En Çok İzlenen Dizileri – Kuruluş Osman

Atv’de yayınlanan dizinin 67.bölümü seyredildi. Başrollerinde Burak Özçivit, Yıldız Çağrı Atiksoy, Özge Törer, Erkan Avcı, Burak Çelik yer alıyor.

Dizinin şu anda 3.sezonu yayınlanıyor. Hala reytingleri alt üst eden Kuruluş Osman severek izlenmeye devam ediyor. Dizi Ertuğrul Gazinin oğlu Osman Bey’in hayat hikayesini konu ediniyor. Osman Bey’in asırlarca sürecek Osmanlı Devletini kurarken neler yaşadığını anlatıyor.

2.Gönül Dağı

Haftanın En Çok İzlenen Dizileri – Gönül Dağı

Gönül Dağı dizisinin 2.sezonu şu anda TRT 1’de yayınlanıyor. Son olarak 37. Bölümü yayınlanan dizi haftalık sıralamada 2.sırada yerini aldı.

Başrol oyuncuları; Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk’ten oluşuyor. Dizi yazar Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden uyarlanmaktadır.

3.Teşkilat

Haftanın En Çok İzlenen Dizileri – Teşkilat

Haftalık reyting sıralamasında 3.sırayı TRT 1’in sevilen dizisi Teşkilat alıyor. Başrollerini Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta ve Gürkan Uygunun oynadığı dizinin şu anda 2.sezonu yayınlanıyor.

Dizi, Milli İstihbarat Teşkilatı’nda çalışan yedi kişilik bir ekibin iş ve özel hayatlarını konu ediyor. Bu 7 istihbaratçı ülkeleri uğruna kendi hayatlarından vazgeçerek görevlerini kabul ederler. Dizi istihbarat ve dram dizileri kategorisinde yer alıyor.

4.Kardeşlerim 

Haftanın En Çok İzlenen Dizileri – Kardeşlerim

Kardeşlerim dizisi ATV ekranlarında oynuyor. Dizinin en son 25.bölümü yayınlandı. Dizinin başrollerine Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy, Simge Selçuk hayat veriyor. Dizide dört kardeşin hayat hikayelerini anlatılıyor. Bu dört kardeş zorlu hayatları karşısında birbirlerine kenetlenerek yaşamaya devam ediyorlar.

5.Camdaki Kız

Haftanın En Çok İzlenen Dizileri – Camdaki Kız

Bu hafta 5.sırayı Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız alıyor. Dizinin en son 16.bölümü izleyicileri ile buluştu. Yazar Gülseren Budayıcıoğlu tarafından aynı adla kaleme alınan kitaptan uyarlanmıştır. Dizinin başrolünü Nalan karakterine can veren Burcu Biricik üstleniyor.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Facebook – Twitter – Instagram

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.