Ev Dekorasyonunda Son Trendler

14.12.2021
10
Ev Dekorasyonunda Son Trendler

Ev Dekorasyonunda Son Trendler. Yaşam alanlarınızın daha trend ve modern görünmesini istiyorsanız doğru sayfadasınız. Çünkü bu yazımızda nasıl daha iyi bir dekorasyon yapabileceğinizden ve son trendlerden sizleri haberdar edeceğiz. O zaman yazımızın devamını okuyarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz

4 Mevsim Rattan Ve Hasır

Biliyorsunuz ki seneler öncesinden mobilyalar ve dekorasyon ürünleri hep hasırdı.  Hasır ve rattanlar hem dış dekorasyonda hem de iç dekorasyonda kullanılabilir.  Yatak odası, oturma odası, salon, mutfak, bahçe ve balkona bu tasarımı uygulayabilirsiniz. 

Doğal bir görüntü ortaya çıkarıyor ve ortamın havasını tamamen değiştiriyor.  Rattan komidin, hasır dolap, hasır koltuk gibi eşyalar ile modern bir ortam oluşturabilirsiniz.

Yüz Silüetleri

2020 senesinin başında yüz siluetleri çok trendi ve sıklıkla kullanıldı. 2021 senesinde ise hala sıklıkla kullanılıyor ve tercih ediliyor basit bir şekilde çizimi yapılmış yüz figürüne sahip lan tablolar, aksesuarlar ortamın büyülü bir havaya kavuşmasını sağlayacaktır.

Sizde evinizin modern görüntüye kavuşmasını istiyorsanız bu tarz aksesuarları kullanabilirsiniz. Yüz siluetleri 2022 senesinde de moda olacağa ve sürekli olarak kullanılacağa benziyor.

İç Mekân Bitkileri

2020 senesinde iç mekân bitkileri yaşam alanlarında, balkonlarda ve aynı zamanda bahçelerde çok sık kullanıldı.  Biliyorsunuz ki yeşil renk ve özellikle bitki;  insanı sakinleştirir ve bunun yanı sıra huzur verir.  Sizde modern huzur veren bir ortam yaratmak istiyorsanız o zaman mekânınızda iç mekan bitkilere yer verebilirsiniz.

Craft Ve Arts Üst Düzeyde

El işçiliğinin günümüzde değeri çok fazladır.  Özellikle artizanal tasarımlar daha fazla dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir.  Seramik aksesuar,  hasır mobilyalar,  el ile yapılan dokuma kilimleri kullanarak ortamın havasını tamamen değiştirebilirsiniz.

Cocooning Akımı

 Keyif ve rahatlığı seven kişiler cocooning akımnı tercih edebilir. Sizde kendinizi rahat hissetmek ve evde keyifli bir vakit geçirmek istiyorsanız; kadife yapıya sahip olan koltuk ve kanepelere bakabilirsiniz.

70lere Dönüş

Eğlenceli ve aynı zamanda renkli bir stili olan kişiler 1970lerde olan retro çizgiler ve aynı zamanda renk paletini tercih edebilir. Bu renk ve desenler insanın ruhuna işliyor ve ortamın havasını adeta değiştirerek kişiye enerji sağlıyor.

Organik Form

Geçtiğimiz yıllarda organik form çok faza kullanılmakta ve tercih edilmekteydi.  Neon renkler aynı zamanda yuvarlak yapıya sahip olan koltuklar ortama değişik bir hava katıyor. Sizde yaşam alanlarınızı modern ve aynı zamanda dikkat çekici yapmak istiyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Sürdürebilir Tasarım

Biliyorsunuz ki içerisinde bulunduğumuz 2021 senesi farkındalık çağı olarak herkes tarafından bilinmektedir.  Özellikle yeni tasarımlarda bu tarz yani sürdürülebilirlik tasarımlar ortaya çıkmıştır.

Sizde ortamın havasını değiştirmek, modern bir görüntü ortaya çıkarmak ve bunun yanı sıra rahat bir ortam oluşturmak için sürdürebilir tasarımı tercih edebilirsiniz. Bu tasarım önümüzdeki senelerde de çok moda olacağa benziyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.