Yapı Kredi Kartı Nasıl Alınır

05.01.2022
8
Yapı Kredi Kartı Nasıl Alınır

Günümüzde kredi kart sahipleri yaptıkları alışverişler ile ek avantajlara sahip olabilir. Yapı Kredi kartı tercihleriniz ile alışveriş keyfinizi daha kazançlı hale getirmek ise sizin elinizde. Hem yaptığınız alışverişlerden puan toplamak hem de pek çok farklı alanlarda taksitlendirme imkânından yararlanabilmek için Yapı Kredi kredi kartlarını tercih edebilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Avantajları

Yapı Kredi kredi kartlarınızla Mobil Ödeme, QR Kod ile Ödeme ve Araçta Ödeme yaparak işlemlerinizi hızla ve güven ile yapabilirsiniz. Akıllı Alışveriş Arkadaşınız World Mobil ile de kampanyalara katılarak, yaptığınız alışverişlerinizde1000 TL’ye kadar World puan ve indirim kazanabilirsiniz, kazanımlarınızı takip edip, ödemelerinizi World Pay ile gerçekleştirebilir ve kartlarınızı kolayca yönetebilirsiniz. Dilerseniz peşin olarak gerçekleştirdiğiniz işlemlerinizi taksitlendirebilir veya taksitli alışverişlerinizde ek taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Nakit ihtiyacınız olduğunda ise kredi kartınız ile nakit avans çekebilir, Taksitli Nakit Avans özelliği sayesinde dilerseniz taksit taksit geri ödeyebilirsiniz. Ödemelerinizi ATM üzerinden veya mobil şubelerden kolayca yapabilirsiniz. Siz de Yapı Kredi kredi kartı başvurusu yaparak Yapı Kredi banka ailesine katılabilir ve bu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nereden ve Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi kredi kartı başvurularınızı, Yapı Kredi web sitesi üzerinden hemen yapabilir, Yapı Kredi Mobil, World Mobil ve Bireysel İnternet Şubesinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvuru Şartları Nelerdir?

Yapı Kredi kredi kartlarını, 18 yaşını doldurmuş, sabit ve düzenli geliri olan her birey başvuru yaparak sahip olabilir. Kart başvurusunun olumlu değerlendirilebilmesi için kişinin mesleki durumu, gelir seviyesi ve çalışma geçmişi de oldukça önemlidir.

Yapı Kredi Kredi Kartları Başvurusu Yapmak İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Yapı Kredi kredi kartı başvurusunda kimlik belgesi, ehliyet veya pasaport yeterlidir. Sistemde gelir durumu tespit edilemeyen kişilerden gelir düzeyini gösteren belgeler talep edilebilir.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvuru Takibi Nereden Yapılır?

Kredi kartı başvuru takibinizi, Yapı Kredi Mobil veya World Mobil uygulamalarındaki Kart Takibi menü kısmından veya İnternet Şubesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Kredi kartı başvuru durumunuz genellikle 1-2 gün içerisinde, en fazla ise 1 hafta içinde olumu ya da olumsuz sonuçlanır. Kredi kartı onaylandıktan sonra ise kartınızın teslim süresi ortalama olarak 7 iş günüdür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.